Кијану Ривс конечно ја покажа девојката Александра

Популарниот и обожаван актер Кијану Ривс ретко ја покажувал неговата приватна емотивна страна во јавност во текот на неговата 35-годишна кариера. Викендов конечно се појави на настан со девојката и ја држеше за рака – Ривс (55) дојде на свеченоста LACMA Art + Film Gala Presented By Gucci во Лос Анџелес со уметницата Александра Грант… Read More Кијану Ривс конечно ја покажа девојката Александра

Му ветила дека орално ќе го задоволи, па му го пресекла пенисот

Бренда Баратини од Аргентина е осудена на 12 години затвор, затоа што со ножици му го отсекла пенисот на својот дечко Серџо Фернандез. Бренда веднаш била уапсена по нападот и била обвинета за обид за убиство, пренесува „Дејли Мејл“. Таа го признала делото и нападот врз дечкото, но изјавила дека не ѝ била намерата да… Read More Му ветила дека орално ќе го задоволи, па му го пресекла пенисот

Марија си го тетовираше анусот и стана интернет хит… Не знае што да прави со славата!!!

22-годишна девојка си го тетовираше анусот и стана интернет-сензација. Американката Марија Луис Дел Росарио  има најсподелувано видео на Јутјуб, откако за една недела клипчето од нејзиното тетовирање на чмарот е гледано над 11 милиони пати. Марија се одлучила на овој „храбар чекор“ за време на Тату Фешта фестивалот во Јужна Флорида. На нејзино барање, врз посебното место било… Read More Марија си го тетовираше анусот и стана интернет хит… Не знае што да прави со славата!!!

За нејзината невиност се натпреваруваат тројца милионери: Тинејџерката ја продава невиноста на сајт

Ејми од Лондон (19) ја продава невиноста преку специјализираниот сајт „Синдарела ексортс“, за да живее подобро и да му помогне на семејството, а цената веќе „скокна до небо, околу 1.200.000 милиони евра и уште расте. Во потрагата по „вистинскиот” Ејми веќе се сретнала со тројца богаташи: банкар од Волстрит, германски бизнисмен и еден фудбалер, за… Read More За нејзината невиност се натпреваруваат тројца милионери: Тинејџерката ја продава невиноста на сајт

Сакал на пиво, па ја убедил трудната девојка дека е киднапиран

Британецот Леиг Форд (45) го изрежирал своето сопствено киднапирање само за да може да излезево градот и да пие со пријателите. Од својата престрашена трудна девојка Зое Дајл барал 80 фунти за откупнина. Во текот на вечерва, додека се забавувал со своето друштво, неколку пати се јавил тврдејќи дека киднаперите му ги скршиле нозете, исекле… Read More Сакал на пиво, па ја убедил трудната девојка дека е киднапиран

Момче се скара со девојката, па ја влечеше за да ја фрли под воз (ВИДЕО)

Камерите на железничката станица снимиле застрашувачки момент во кој момче се обидува да ја фрли под воз својата малолетна девојка. Лукас Гери Наркл (19) обвинет е дека во октомври минатата година се обидел да ја убие својата девојка која тогаш имала само 14 години, така што се обидел да ја турне под возот на станицата… Read More Момче се скара со девојката, па ја влечеше за да ја фрли под воз (ВИДЕО)

Пред две години си пукала во главата, а сега добила ново лице!

Кејти Стаблфилд има 21 година и после обидот за самоубиство, станала најмладата личност во Америка на која ѝ е направена трансплантација на лице. Таа го поминала патот од 3-годишната реконструктивна постапка и повеќе од 15 часа била на операционен стол, а сега ќе позира за новото издание на магазинот “National Geographic”. После тешкото раскинување и… Read More Пред две години си пукала во главата, а сега добила ново лице!