Изборот за најдобар задник во Бразил заврши со кавга

Незадоволна натпреварувачка за најубав задник во Бразил направи хаос на сцената тврдејќи дека само нејзиниот задник е природен, обвинувајќи две девојки за пластична корекција на задниците. 31-годишната Елен Сантана е прогласена за победничка на изборот Мис БумБум одржан во Сао Паоло. Целиот настан се претвори во циркус откако налутената учесничка Алина Ува ја симна победничката… Read More Изборот за најдобар задник во Бразил заврши со кавга

Момче се скара со девојката, па ја влечеше за да ја фрли под воз (ВИДЕО)

Камерите на железничката станица снимиле застрашувачки момент во кој момче се обидува да ја фрли под воз својата малолетна девојка. Лукас Гери Наркл (19) обвинет е дека во октомври минатата година се обидел да ја убие својата девојка која тогаш имала само 14 години, така што се обидел да ја турне под возот на станицата… Read More Момче се скара со девојката, па ја влечеше за да ја фрли под воз (ВИДЕО)

Се скарал со жена му, па решил во камиказа стил со авион да ја урива куќата

Пилот на мал авион вчера загинал кога со леталото со кое што управувал по се изгледа дека намерно влетал во неговата куќа во близина на Јута. Несекојдневниот инцидент се случил минатата ноќ ,а како што пренесуваат медумите неговата жена и дете кои во тој момент биле присутни во куќата останале неповредени. Како што соопштуваат лица… Read More Се скарал со жена му, па решил во камиказа стил со авион да ја урива куќата