5-годишно девојче од Нигерија ја презема титулата „најубаво девојче во светот“

5-годишно девојче беше прогласено за најубавото девојче во светот, откако фотограф објави 3 нејзини фотки на Инстаграм. Jare од Нигерија позира пред објективот на фотографот во едноставно фустанче, а во фокусот е се нејзините афро локни и крупни очи. Импресивно совршените размери на лицето дефинитивно заслужено ѝ ја донесоа титулата за најубава. A post shared… Read More 5-годишно девојче од Нигерија ја презема титулата „најубаво девојче во светот“