Бидете отпорни на вируси: Направете го овој пијалок и ќе бидете здрави како дрен

Сезоната на настинки и вируси е пред нас, но со овој пијалок можете да бидете сигурни дека вашиот имунитет ќе биде подготвен да ве одбрани од сите болести. Оваа „бомба“ од здрави состојки се прави многу лесно, а еве го и рецептот. Состојки: – Ѓумбир – 3-4 Каранфилчиња – Цимет – 1 Лимон – Мед… Read More Бидете отпорни на вируси: Направете го овој пијалок и ќе бидете здрави како дрен