Му ветила дека орално ќе го задоволи, па му го пресекла пенисот

Бренда Баратини од Аргентина е осудена на 12 години затвор, затоа што со ножици му го отсекла пенисот на својот дечко Серџо Фернандез. Бренда веднаш била уапсена по нападот и била обвинета за обид за убиство, пренесува „Дејли Мејл“. Таа го признала делото и нападот врз дечкото, но изјавила дека не ѝ била намерата да… Read More Му ветила дека орално ќе го задоволи, па му го пресекла пенисот

Попот развел млад брачен пар поради големината на неговиот полов орган

Брачен пар од Истра, Хрватска доби црквен развод на бракот. Причината е што младенците не можеле да го консумираат бракот, поради големиот полов орган на мажот, пренесува хрватски „24 сата“. -Живеевме како што доликува за вистински католици. Се зедовме од љубов и почитување. Невиноста ја чувавме до првата брачна ноќ. Но, наместо водење љубов, доживеавме… Read More Попот развел млад брачен пар поради големината на неговиот полов орган

Бизарно или уникатно: Со пенис насликал портрет на член од жирито!

Канаѓанецот Брент Реј Фрезер (39), во синоќешната емисија на хрватската верзија на „Суперталент“, го оставил жирито во неверување, кога со својот пенис насликал еден од нив, поточно Давор Билман. Перформансот кој го извел натпреварувачот во емисијата на „Нова ТВ“ во Хрватска, ги оставил членовите од житрито во неверување, а портретот завршил на сигурно место. “Прво… Read More Бизарно или уникатно: Со пенис насликал портрет на член од жирито!

Мажот роден без пенис, по 45 години го имал првиот сексуален однос

Мажот роден без полов орган прв пат во животот имал сексуален однос на 45 години благодарение на бионичкиот полов орган кој чини 60.000 евра. Ендрју Вардл се родил без полов орган па неодамна имал операција која траела 10 часа, за да му вградат вештачки полов орган прекриен со кожа која лекарите му ја пресадиле од… Read More Мажот роден без пенис, по 45 години го имал првиот сексуален однос

Лекар ја убил својата девојка откако ставил кокаин на својот пенис

Еден лекар по пластична хирургија посредно влијаел неговата партнерка да се предозира, кога пред оралниот секс на врвот на својот пенис ставил кокаин, за што не ја известил девојката која при поголемата доза наркотици, починала. Лекарот Андрес Давид Нидербличер од Халберштат во Германија, осомничен е за убиството на својата партнерка Ивон М. (38) откако истрага… Read More Лекар ја убил својата девојка откако ставил кокаин на својот пенис

Обвинет за силување го извадил пенисот во судница како доказ?!?

Човекот од Конетикат обвинет за силување е ослободен откако користел необична одбранбена тактика: на судењето ги соблекол панталоните и го покажал својот полов орган пред поротата. Адвокатот Тод Басерт рекол дека тоа била “единствена вистинска, одржлива опција” во случајот кога жената тврдела дека била силувана во 2012. година од страна на лице кое го опишува… Read More Обвинет за силување го извадил пенисот во судница како доказ?!?