,,Запиши ме или пукам” – тинејџер и се закани со пиштол на професорка (ВИДЕО)

Видеото во кое тинејџер со пиштол и се заканува на професорка ја потресе целата франџуска јавност, реагираше и претседателот Макрон. Француски тинејџер (15) е обвинет за насиле напад со предумисла откако во средното училиште во париското предградие Кретеј донел лажен пиштол и и го вперил на професорката. Еден од неговите соученици го сними инцидентот и… Read More ,,Запиши ме или пукам” – тинејџер и се закани со пиштол на професорка (ВИДЕО)

Не е пиштол за секој

Момциве отишле на стрелиште за да направат слики за фејсбук и да покажат дека се јаки момци. Арно ама со полн пиштол не се игра, а тоа го знае и инструкторот кој ги избрка од стрелиштето пред да направат некаква поголема беља. (523) 00