Ужас во Паг: Притворен таткото што си ги фрли децата од 6 метри височина

Јосиф Роџак, ноќен чувар во камп на Паг, е таткото што вчера изутрина ги фрли своите четири мали деца од првиот кат на семејниот дом на овој хрватски остров. Тој е уапсен, а неговите деца се хоспитализирани, две од нив се тешко повредени. Децата се на возраст од 3, 5, 7 и 8 години, а… Read More Ужас во Паг: Притворен таткото што си ги фрли децата од 6 метри височина

Како ли стои на нозе!? Со нож во грбот излезе да испуши цигара на -10°C

Русија е одговорна за повеќе од половина од сите вирални видеа на интернет, а во најновиот „хит“ еден руски пациент по име Владимир им ја покажа на сите неговата „машкост“, откако не можеше да издржи без цигара, па реши да излезе од болницата во која се наоѓаше поради тоа што имаше забиено нож во неговиот… Read More Како ли стои на нозе!? Со нож во грбот излезе да испуши цигара на -10°C

Вознемирувачко Видео: На билдер му пукнал мускулот од премногу хемија

Посетата на теретана е една добра и здрава навика, но се додека не почнете да конзумирате хемија (протеини, карнитин итн.) . Сепак еден бодибилдер не сакал тоа да го свати па почнал да зема хемија повеќе одколку што е дозволено. На тој начин тој си направил проблем со што мускулот на раката едноставно му пукнал.… Read More Вознемирувачко Видео: На билдер му пукнал мускулот од премногу хемија