Свештеник убедил двајца мажи да ја силуваат неговата бивша љубовница

Свештеник на суд рекол дека не му е јасно зошто го направил тоа и дека тој за себе има сосема поинаква слика. Неговата сопруга размислувала да го остави… Свештеникот Рајнер Х. (60) од Германија се нашол на суд бидејќи на интернет договарал со двајца мажи да ја силуваат неговата бивша љубовница. девојката која медиумите ја… Read More Свештеник убедил двајца мажи да ја силуваат неговата бивша љубовница

Норвежанец чувствува вина поради депортирањето на Сомалиец кој го силувал

Норвежанец кој бил силуван од сомалиски мигрант истакна дека чувствува вина затоа што престапникот бил депортиран во неговата родна земја. Жртвата Карстен Нордал Хаукен, кој се идентификува како антирасист и феминист, бил сексуално нападнат пред пет години. Иако нападот го довел до депресија и барање утеха во примање одредени супстанции, Хаукен истакнал дека се чувствува… Read More Норвежанец чувствува вина поради депортирањето на Сомалиец кој го силувал

Ја силувал очувот, му родила дете, па завршила во затвор

Жртва на силување, 20 годишната Имелда Кортез од Ел Салвадор се соочува со 20 години затвор, откако родиле девојче од нејзиниот очув – силувач. Драмата почнала во април минатата година, кога мајката на Имелда ја нашла во крв во купатилото и ја однела на доктор. Таму утврдиле дека девојката сакала да направи абортус и повикале… Read More Ја силувал очувот, му родила дете, па завршила во затвор

Таа му била наставничка и го силувала кога имал 12 години- потоа се земале, а денес се разведуваат!

Тие беа во центар на вниманието на светот кога 34-годишната наставничка и мајка на четири деца од Сиетл и нејзиниот 12-годишен ученик ја објавиле својата врска. Откакоја објавиле својата врска многу работи се случиле. Мери Кеј била наставничка и станала најомразена личност во Америка бидејќи го силувала својот ученик Вили Фаулау кој тогаш имал 12… Read More Таа му била наставничка и го силувала кога имал 12 години- потоа се земале, а денес се разведуваат!

Летување од пеколот: Баба ја фатила пријателката како и го силува внукот

Гејл Дикинсон (59) наводно била со 14-годишно момче на Ибица, а неговата баба тврди дека и претходно го фалела и меркала. Дикинсон со својата пријателка, нејзината мајка и нејзините два сина отишла на годишен одмор на Ибица каде изнајмиле заеднички стан. За време на распоредувањето по соби, момчето сакало да биде во соба со Гејл,… Read More Летување од пеколот: Баба ја фатила пријателката како и го силува внукот

Киднапирал девојче и 15 години ја силувал во пештера

Полицијата во Индонезија ослободила 28-годшна девојка која селски шаман ја држел заробена во пештера цели 15 години. Врачарот стар 83 години, наводно ја киднапирал девојката кога таа имала само 13 години, а со текот на времето и го испрал мозокот убедувајќи ја дека ја запоседнал лошиот дух „јин“. Се наведува дека ја одвел во својата… Read More Киднапирал девојче и 15 години ја силувал во пештера

Обвинет за силување го извадил пенисот во судница како доказ?!?

Човекот од Конетикат обвинет за силување е ослободен откако користел необична одбранбена тактика: на судењето ги соблекол панталоните и го покажал својот полов орган пред поротата. Адвокатот Тод Басерт рекол дека тоа била “единствена вистинска, одржлива опција” во случајот кога жената тврдела дека била силувана во 2012. година од страна на лице кое го опишува… Read More Обвинет за силување го извадил пенисот во судница како доказ?!?

Го силувал кучето на соседот, видел полиција и започнал да бега

Полицијата во Тексас привела 27-годишно момче по пријава од сосед дека влегол во еден двор и започнал сексуално да злоставува куче. Филип Семјуел Меркон (26) од Белмида влегол во заграден двор кај соседите, каде фатил мешанец и започнал да го злоставува. Сопственикот во тој момент не бил дома, а болната сцена ја виделе другите соседи… Read More Го силувал кучето на соседот, видел полиција и започнал да бега