Жена отворила профил на „Твитер“, па дознала дека ќерка ѝ е порно ѕвезда

Жена која сакала да остане анонимна, на страницата „Мама миа“ напишала дека е разочарана од ќерка си, откако преку „Твитер“ дознала дека таа е порно ѕвезда. Таа отворила твитер-профил за да чита што пишува Доналд Трамп, па непријано се изненадила кога ги видела порно-видеата што ги снимала нејзината 19-годишна ќерка. „Мислев дека ‘Твитер’ е место каде… Read More Жена отворила профил на „Твитер“, па дознала дека ќерка ѝ е порно ѕвезда

Татко изградил 4 км пат преку планина за да може неговата ќерка да оди на училиште

Кога станува збор за родителите и жртвите што тие ги прават за нивните деца да имаат подобра иднина на сите ни е позната. Но, оваа необична приказна за еден татко од Турција што направил за својата ќерка е прекрасна. Кога малата Гамзе Корут минатата година требала да тргне во градника, од нејзиното село немало пат… Read More Татко изградил 4 км пат преку планина за да може неговата ќерка да оди на училиште

Ја доела ќерка си 9 години: Престанав кога ми рече дека е доста

Ми недостасува доењето на ќерката, вели Шерон Спинк (50), мајка на четири деца и актерка од Британија. Таа објаснува дека за неа е сосема нормално што ја доела ќерка си Шарлот девет години и не гледа ништо лошо во тоа. Шерон посочува дека би ја доела и подолго, доколку девојчето не рекло дека повеќе не… Read More Ја доела ќерка си 9 години: Престанав кога ми рече дека е доста

Се фотографирал гол во када со ќерката, а сега целиот свет го осудува дека е педофил

Данскиот комичар Торбен Крис се фотографирал гол во кадата заедно со својата ќерка, а сликата ја објавил на Фејсбук. Овој потег наиде на лавина коментари на социјалните мрежи, а наскоро може да биде етикетиран и како педофил! Крис се најде на мета на многубројни критичари кои сметаат дека односот на овој татко со ќерката е… Read More Се фотографирал гол во када со ќерката, а сега целиот свет го осудува дека е педофил

Ќерката на Стив Џобс тврди дека татко ѝ пред неа симулирал секс

Седум години откако почина генијот кој стои зад „Епл“, косопственикот на „Пиксар“ и член на Управата на компанијата „Волт Дизни“, Стив Џобс, неговата ќерка Лиза Бренан Џобс напишала мемоари во кои открила каков однос имала со својот татко. Иако веќе порано се пишуваше за тоа дека Лиса коментирала дека нејзиниот татко бил „злобен и чуден“, овие… Read More Ќерката на Стив Џобс тврди дека татко ѝ пред неа симулирал секс

Ја возел 13 годишната ќерка врзана за задниот дел од комбето (видео)

Шокантно видео беше објавено вчера на интернет во Турција, кое било прегледано стотици илјади пати и станало најгледаното видео за толку кусо време. Имено, еден турски брачен пар останале вчудовидени кога ги престигнало едно комбе, а на задниот дел виделе девојче врзано како багаж. Откако снимката била објавена на интернет и се покренала неверојатна бура… Read More Ја возел 13 годишната ќерка врзана за задниот дел од комбето (видео)