Видео кое ќе ви го разубави денот: Погледнете како ова бебе се кара со таткото затоа што мора да слезе од маса

 
 

На интернет често можеме да наидеме на слатки снимки со бебиња. Ова видео не насмеа и ни го разубави денот, а сигурни сме дека и вие ќе се воодушевите.

Станува збор за малечко девојче кое се качило на маса, а таткото и зборувал да слезе. Таа не сакала да го послуша туку наместо тоа се „карала“ со него.

Тоа изгледало многу симпатично, а нејзината мајка тоа го снимила и го поставила на Фејсбук. Погледнете го видеото и споделете го со пријателите…

(391)

Вашиот коментар