Жестока тепачка на две жени во такси!!

 
 

Си удираат боксови, се тегнат, се кубат за коси, брутална тепачка на две жени во такси на улица во Белград.

Засега не е позната причината за оваа жестока тепачка, која предизвикалавина од коментари на социјалните медиуми.

Видеото од тепачката на двете жени во такси експресно стана хит на социјалните мрежи.

Во видеото може да се види како две жени на задното седиште од едно такси се тепаат , додека двајца мажи се обидуваат да ги разделат и смират.

Жените сепак не престануваат да се навредуваат, псујат и удираат брутално.

(337)

Вашиот коментар