Над Калифорнија снимено НЛО осветлено од грмотевица

 
 

Молња удри во неидентификуван летечки објект над Калифорнија, објавија повеќе американски портали.

На снимката објавена на Јутјуб се гледа како громот го осветлува и удира во НЛО-то. Видеото е снимено со мобилен телефон.

(235)

Вашиот коментар